poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Zachowaj rodzinne zdjęcia

Po krótkiej przerwie spowodowanej wizytą wujka Kuby i cioci Justyny wracamy do blogowania. W najbliższym czasie relacja z tego co porabialiśmy gdy nas nie było. Dzisiaj jednak kilka słów o pewnej bardzo wartościowej inicjatywie.

Zostałam poproszona o umieszczenie na blogu informacji o akcji "Zachowaj rodzinne zdjęcia" zorganizowanej przez MyHeritage. Jej celem jest odkrywanie informacji o swoich przodkach w oparciu o stare zdjęcia rodzinne oraz ukazanie jak istotne jest dbanie o ich odnawianie i odpowiednie przechowywanie, w tym w Internecie. Więcej o akcji możecie dowiedzieć się pod linkiem: www.myheritage.pl/photos. Zachęcam Was szczególnie do zajrzenia do zakładki: "Bądź kreatywny z dziećmi", w której znajdziecie różne ciekawe sposoby spędzenia wolnego czasu z dzieckiem wykorzystując przy tym rodzinne fotografie. Może to być świetna okazja, aby przybliżyć maluchowi historię jego przodków i rodzinne więzy.


Od dawna planujemy zrobić w sypialni ścianę z rodzinnymi zdjęciami. Za dwa tygodnie wybieramy się do Polski i będzie to dobra okazja, żeby wykraść kilka zdjęć i w końcu się za to zabrać.

 
 
 zdjęcie z archiwum prababci Marysi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz